FİRMA PROFİLİ

 

Firma Hakkında

Göksel Kimya Kozmetik Medikal Ltd. Şti., sağlık sektörünün ihtiyacı olduğu ürünleri yüksek standart ve kalitede piyasaya sunmak amacıyla, 2003 yılında faaliyetlerine başlamıştır. İlk yıllarda ithalatı yapılan ürünlerin yanı sıra son yıllarda yerli ekonomiye katkı sağlamak amacıyla şirket bünyesi içerisinde tıbbi tekstil ürünlerinin imalatına da başlanmıştır.

 

Misyonumuz

Ulusal ve uluslararası standartlara uygun, insan sağlığına katkı sağlayacak ürünler üretmektir.
Hataları en aza indirgeyerek kalitenin sürekli olarak iyileştirilmesidir.
Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerinin doğru değerlendirilerek, etkin ve hızlı bir şekilde çözmektir.
Doğrudan veya dolaylı tüm müşterilerimizle karşılıklı güvene dayalı bir işbirliği sergilemek ve müşteri memnuniyetini daima ön planda tutmaktır.
Satışlarımız ve pazar payımızdaki performansımızı sürekli iyileştirirken kaliteden asla ödün vermemektir.
Sektördeki tüm yenilik ve gelişmeleri takip ederek uygulamak ve bu doğrultuda üretim performansımızı sürekli geliştirmektir.
Ekip ruhunu yerleştirerek; karşılıklı saygı ve güvene dayalı, yönetim ve çalışanlar arasında şeffaf iletişimin korunduğu bir çalışma ortamı yaratmaktır.
İnsan sağlığı ve çevre bilincini ilke edinerek; ürünlerimize gösterdiğimiz özeni çevreye de yansıtmaktır.

Vizyonumuz

Medikal sektörde köklü bir yere sahip firmamız; sektördeki değişim sürecine ayak uydurup yine en önde olmayı hedeflemektedir.

Kuruluş Amacımız

Medikal ürünler sektöründe standartları oturtmak, dünyanın en başarılı ürün ve markalarını standart fiyatla ve geniş bir yelpaze ile pazara sunmak.

Hedefimiz

Ürün gamımızı her geçen yıl artırmak ve sektörde önde gelen uluslararası bir Türk firması olmak, en önemli hedeflerimiz.

 

 

 

 
Ana Sayfa | Firma Profili | Kalite Belgeleri | İthal Ürünler | İmal Ürünler | Referanslar | İletişim